W naszym serwisie oferujemy Ci:

  • Krótki czas przyjęcia samochodu
  • Film z usługi serwisowej - nie musisz wychodzić z domu aby śledzić aktualny status usługi
  • Samochód zastępczy
  • Usługę door-to-door

Gwarantujemy Ci, że zadbamy o Ciebie i Twój samochód jak żaden inny serwis.

 

Jak to działa?

  1. Przed przekazaniem kluczyków, dedykowany doradca omówi z Tobą zakres planowanych prac serwisowych.
  2. Przeprowadzana kontrola bezpieczeństwa pojazdu zostanie zarejestrowana i przesłana do Ciebie poprzez e-mail lub sms z bezpiecznym linkiem do nagrania serwisowego.
  3. W przypadku potrzeby wykonania dodatkowych prac będziesz je mógł zatwierdzić lub odrzucić po obejrzeniu wideo.
  4. Twój samochód będzie na Ciebie czekał gotowy do odbioru zgodnie z ustaleniami.

 

Poznaj wyższy poziom usług serwisowych

Teraz, jeśli tylko chcesz, cały serwis Twojego auta zorganizujesz bez wychodzenia z domu.

  • ZARZĄDZASZ SERWISEM ONLINE

Umawiasz się na wizytę serwisową w 5 prostych krokach przez formularz online na stronie internetowej lub poprzez aplikację BMW Connected, którą pobrać można z Apple AppStore oraz z Google Play. Dzięki temu zyskasz jeszcze większą wygodę i wsparcie.

 

Kontrolujesz co się dzieje z Twoim BMW

Poznaj zalety BMW Smart Video Communication. W trakcie wizyty serwisowej otrzymasz wiadomość SMS z linkiem do filmu. Na filmie pracownik serwisu wyjaśni i pokaże, co wymaga naprawy. Sam zdecydujesz o zakresie napraw i zaakceptujesz kosztorys. Możesz również dokonać płatności online.

Usterka BMW? Chcesz, by na czas naprawy Twoje auto trafiło w jak najlepsze ręce? Skorzystaj z usług naszego serwisu BMW w Gliwicach oraz Dąbrowie Górniczej. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szereg udogodnień. Zapraszamy!

Dlaczego warto korzystać z ASO?


To, co odróżnia nasz serwis BMW od nieautoryzowanych placówek to wyjątkowe kwalifikacje naszych mechaników. Regularne szkolenia i ogromne doświadczenie w naprawach BMW sprawiają, że są w stanie precyzyjnie zdiagnozować i zreperować każdy model tej marki. Ponadto, wszystkie prace w naszym serwisie są wykonywane zgodnie ze standardami BMW i z wykorzystaniem najlepszych, oryginalnych części zamiennych – powierzając nam swój pojazd możesz mieć pewność, że po serwisowaniu będzie on w pełni sprawny i gotowy do dalszej drogi.

Ponadto, na czas serwisu Twojego BMW zapewnimy Ci szereg udogodnień:

otrzymasz od nas samochód zastępczy,
na naprawy otrzymasz 12-miesięczną gwarancję,
jeśli planowana wizyta w serwisie jest krótka – zapraszamy do naszej kawiarni i luksusowej poczekalni, w której oczekiwanie na auto będzie wyjątkowo przyjemne.


Zakres usług


W naszym serwisie BMW w Gliwicach oraz Dąbrowie Górniczej wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz przeprowadzamy wszelkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i blacharsko-lakiernicze.

W ramach napraw gwarancyjnych, zajmujemy się wszelkimi usterkami i nieprawidłowościami w działaniu Twojego BMW. Ponadto, wszystkie naprawy wykonywane są na koszt producenta – zarówno podczas podstawowego, jak i przedłużonego okresu gwarancyjnego.

Jeśli chcesz korzystać z profesjonalnej, gwarancyjnej obsługi swojego pojazdu jeszcze dłużej, skorzystaj z przedłużonej gwarancji BMW. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszelkie kwestie, związane z przedłużeniem gwarancji.

Nasz serwis BMW zajmuje się również naprawami pogwarancyjnymi. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych – niezależnie od wieku pojazdu. Dzięki doświadczeniu i kompleksowej znajomości technologii BMW jesteśmy w stanie usunąć usterki w każdym modelu tej marki. Prace wykonujemy szybko i skutecznie, a koszt wykonywanych przez nas napraw niekoniecznie jest wyższy, niż w nieautoryzowanym serwisie!

Serwis blacharsko-lakierniczy BMW


Szkoda komunikacyjna? Odwiedź nasz serwis BMW na Śląsku! Kompleksowo zajmiemy się jej likwidacją oraz zadbamy, by Twoje BMW po naprawie nie straciło na wartości!

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem blacharsko-lakiernicznym, najnowocześniejszymi technologiami pomiarowymi i naprawczymi oraz doświadczoną kadrą. Posiadamy certyfikaty BMW, FCA Automobiles oraz Volkswagen Group. Powierzając nam auto możesz mieć pewność, że przywrócimy jego właściwości techniczne sprzed stłuczki.

Serwis BMW

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl