Autoryzowany
serwis BMW

Poznaj najwyższy poziom usług serwisowych. Korzystając z naszych serwisów masz pewność, że usługa jest wykonywana w najwyższych standardach jakości i na oryginalnych częściach dopasowanych do Twojego samochodu. Każda usługa jest objęta gwarancją, co daje Ci pewność bezproblemowej eksploatacji. Teraz, jeśli tylko chcesz, cały serwis Twojego auta zorganizujesz bez wychodzenia z domu.

Serwis BMW Gazda Group

Kontrolujesz, co dzieje się
z Twoim BMW

Dzięki BMW Smart Video Communication podczas wizyty serwisowej otrzymasz w aplikacji My BMW App notyfikację z filmem, na którym pracownik serwisu wyjaśni Ci oraz wskaże elementy wymagające naprawy. Sam możesz zdecydować o zakresie napraw oraz akceptacji kosztorysu. Możesz również dokonać płatności online.

01.Krótki czas przyjęciaOferujemy Ci najkrótszy czas przyjęcia samochodu.
02.Oferty specjalnePodczas wizyty możesz skorzystać z ofert specjalnych a także z akcji sezonowych dedykowanych specjalnie do Twojego modelu.
03.Samochód zastępczyPodczas wizyty serwisowej możesz skorzystać z bogatej oferty samochodów zastępczych.
04.Usługa Door to DoorPodczas wizyty serwisowej możesz skorzystać z bogatej oferty samochodów zastępczych a także usługi door-to-door.
05.Kiosk bezkontaktowyNie musisz stać w kolejkach, aby przekazać nam lub odebrać kluczyk do swojego BMW. Skorzystaj z wygodnych kiosków BMW Self Service Key Drop-Off i pozwól nam zająć się Twoim BMW.
Serwis BMW Dąbrowa Górnicza

Serwis BMW
Gliwice

Gliwice, Pszczyńska 322, tel. 32 700 1000

Zakres usług: Naprawy mechaniczne gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy blacharsko-lakiernicze oraz likwidacja szkód komunikacyjnych oraz wiele innych.

Umów wizytęlubZadzwoń

Serwis BMW
Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, al. Piłsudskiego 17 tel. 32 700 18 00

Zakres usług: Naprawy mechaniczne gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy blacharsko-lakiernicze oraz likwidacja szkód komunikacyjnych oraz wiele innych.

Umów wizytęlubZadzwoń

Serwis BMW Gliwice
Serwis BMW Pszczyna

Serwis specjalizacji BMW Pszczyna

Pszczyna, ul. Bielska 31c, tel. 32 210 1000

Usługi serwisowe BMW w bardzo korzystnej cenie. Naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Najlepsza oferta serwisowa dla wybranych usług. Gwarancja na części i wykonaną usługę.

Sprawdź promocje

Dlaczego warto korzystać z ASO?

To, co odróżnia nasz serwis BMW od nieautoryzowanych placówek to wyjątkowe kwalifikacje naszych mechaników. Regularne szkolenia i ogromne doświadczenie w naprawach BMW sprawiają, że są w stanie precyzyjnie zdiagnozować i zreperować każdy model tej marki. Ponadto, wszystkie prace w naszym serwisie są wykonywane zgodnie ze standardami BMW i z wykorzystaniem najlepszych, oryginalnych części zamiennych – powierzając nam swój pojazd możesz mieć pewność, że po serwisowaniu będzie on w pełni sprawny i gotowy do dalszej drogi.

Ponadto, na czas serwisu Twojego BMW zapewnimy Ci szereg udogodnień:

  • otrzymasz od nas samochód zastępczy
  • na naprawy otrzymasz 12-miesięczną gwarancję
  • jeśli planowana wizyta w serwisie jest krótka – zapraszamy do naszej kawiarni i luksusowej poczekalni, w której oczekiwanie na auto będzie wyjątkowo przyjemne.

Zakres usług

W naszym serwisach BMW w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach oraz u Partnera Serwisowego w Pszczynie wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz przeprowadzamy wszelkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i blacharsko-lakiernicze.

W ramach napraw gwarancyjnych, zajmujemy się wszelkimi usterkami i nieprawidłowościami w działaniu Twojego BMW. Ponadto, wszystkie naprawy wykonywane są na koszt producenta – zarówno podczas podstawowego, jak i przedłużonego okresu gwarancyjnego.

Jeśli chcesz korzystać z profesjonalnej, gwarancyjnej obsługi swojego pojazdu jeszcze dłużej, skorzystaj z przedłużonej gwarancji BMW. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszelkie kwestie, związane z przedłużeniem gwarancji.

Nasz serwis BMW zajmuje się również naprawami pogwarancyjnymi. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych – niezależnie od wieku pojazdu. Dzięki doświadczeniu i kompleksowej znajomości technologii BMW jesteśmy w stanie usunąć usterki w każdym modelu tej marki. Prace wykonujemy szybko i skutecznie, a koszt wykonywanych przez nas napraw niekoniecznie jest wyższy, niż w nieautoryzowanym serwisie!

Serwis blacharsko-lakierniczy BMW

Szkoda komunikacyjna? Odwiedź nasz serwis BMW w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach lub u  Partnera Serwisowego w Pszczynie! Kompleksowo zajmiemy się jej likwidacją oraz zadbamy, by Twoje BMW po naprawie nie straciło na wartości!

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem blacharsko-lakiernicznym, najnowocześniejszymi technologiami pomiarowymi i naprawczymi oraz doświadczoną kadrą. Posiadamy certyfikaty BMW, FCA Automobiles oraz Volkswagen Group. Powierzając nam auto możesz mieć pewność, że przywrócimy jego właściwości techniczne sprzed stłuczki.

Serwis BMW

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl