Autoryzowany
serwis BMW

Poznaj najwyższy poziom usług serwisowych. Korzystając z naszych serwisów masz pewność, że usługa jest wykonywana w najwyższych standardach jakości i na oryginalnych częściach dopasowanych do Twojego samochodu. Każda usługa jest objęta gwarancją, co daje Ci pewność bezproblemowej eksploatacji. Teraz, jeśli tylko chcesz, cały serwis Twojego auta zorganizujesz bez wychodzenia z domu.

Serwis BMW Gazda Group

Kontrolujesz, co dzieje się
z Twoim BMW

Dzięki BMW Smart Video Communication podczas wizyty serwisowej otrzymasz w aplikacji My BMW App notyfikację z filmem, na którym pracownik serwisu wyjaśni Ci oraz wskaże elementy wymagające naprawy. Sam możesz zdecydować o zakresie napraw oraz akceptacji kosztorysu. Możesz również dokonać płatności online.

01.Krótki czas przyjęciaOferujemy Ci najkrótszy czas przyjęcia samochodu.
02.Oferty specjalnePodczas wizyty możesz skorzystać z ofert specjalnych a także z akcji sezonowych dedykowanych specjalnie do Twojego modelu.
03.Samochód zastępczyPodczas wizyty serwisowej możesz skorzystać z bogatej oferty samochodów zastępczych.
04.Usługa Door to DoorPodczas wizyty serwisowej możesz skorzystać z bogatej oferty samochodów zastępczych a także usługi door-to-door.
05.Kiosk bezkontaktowyNie musisz stać w kolejkach, aby przekazać nam lub odebrać kluczyk do swojego BMW. Skorzystaj z wygodnych kiosków BMW Self Service Key Drop-Off i pozwól nam zająć się Twoim BMW.
Serwis BMW Dąbrowa Górnicza

Serwis BMW
Gliwice

Gliwice, Pszczyńska 322, tel. 32 700 1000

Zakres usług: Naprawy mechaniczne gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy blacharsko-lakiernicze oraz likwidacja szkód komunikacyjnych oraz wiele innych.

Umów wizytęlubZadzwoń

Serwis BMW
Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, al. Piłsudskiego 17 tel. 32 700 18 00

Zakres usług: Naprawy mechaniczne gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy blacharsko-lakiernicze oraz likwidacja szkód komunikacyjnych oraz wiele innych.

Umów wizytęlubZadzwoń

Serwis BMW Gliwice
Serwis BMW Pszczyna

Partner Serwisowy
Pszczyna

Pszczyna, ul. Bielska 31c, tel. 32 210 1000

Usługi serwisowe BMW w bardzo korzystnej cenie. Naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Najlepsza oferta serwisowa dla wybranych usług. Gwarancja na części i wykonaną usługę.

Sprawdź promocje

Dlaczego warto korzystać z ASO?

To, co odróżnia nasz serwis BMW od nieautoryzowanych placówek to wyjątkowe kwalifikacje naszych mechaników. Regularne szkolenia i ogromne doświadczenie w naprawach BMW sprawiają, że są w stanie precyzyjnie zdiagnozować i zreperować każdy model tej marki. Ponadto, wszystkie prace w naszym serwisie są wykonywane zgodnie ze standardami BMW i z wykorzystaniem najlepszych, oryginalnych części zamiennych – powierzając nam swój pojazd możesz mieć pewność, że po serwisowaniu będzie on w pełni sprawny i gotowy do dalszej drogi.

Ponadto, na czas serwisu Twojego BMW zapewnimy Ci szereg udogodnień:

  • otrzymasz od nas samochód zastępczy
  • na naprawy otrzymasz 12-miesięczną gwarancję
  • jeśli planowana wizyta w serwisie jest krótka – zapraszamy do naszej kawiarni i luksusowej poczekalni, w której oczekiwanie na auto będzie wyjątkowo przyjemne.

Zakres usług

W naszym serwisach BMW w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach oraz u Partnera Serwisowego w Pszczynie wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz przeprowadzamy wszelkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i blacharsko-lakiernicze.

W ramach napraw gwarancyjnych, zajmujemy się wszelkimi usterkami i nieprawidłowościami w działaniu Twojego BMW. Ponadto, wszystkie naprawy wykonywane są na koszt producenta – zarówno podczas podstawowego, jak i przedłużonego okresu gwarancyjnego.

Jeśli chcesz korzystać z profesjonalnej, gwarancyjnej obsługi swojego pojazdu jeszcze dłużej, skorzystaj z przedłużonej gwarancji BMW. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszelkie kwestie, związane z przedłużeniem gwarancji.

Nasz serwis BMW zajmuje się również naprawami pogwarancyjnymi. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych – niezależnie od wieku pojazdu. Dzięki doświadczeniu i kompleksowej znajomości technologii BMW jesteśmy w stanie usunąć usterki w każdym modelu tej marki. Prace wykonujemy szybko i skutecznie, a koszt wykonywanych przez nas napraw niekoniecznie jest wyższy, niż w nieautoryzowanym serwisie!

Serwis blacharsko-lakierniczy BMW

Szkoda komunikacyjna? Odwiedź nasz serwis BMW w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach lub u  Partnera Serwisowego w Pszczynie! Kompleksowo zajmiemy się jej likwidacją oraz zadbamy, by Twoje BMW po naprawie nie straciło na wartości!

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem blacharsko-lakiernicznym, najnowocześniejszymi technologiami pomiarowymi i naprawczymi oraz doświadczoną kadrą. Posiadamy certyfikaty BMW, FCA Automobiles oraz Volkswagen Group. Powierzając nam auto możesz mieć pewność, że przywrócimy jego właściwości techniczne sprzed stłuczki.

Serwis BMW

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl