M Performance

AKCESORIA BMW M PERFORMANCE PARTS. 


Dzięki akcesoriom BMW M Performance Parts możesz nadać swojemu BMW maksymalną indywidualność i prawdziwy wyścigowy charakter. W tym celu dla każdego samochodu dostępny jest szeroki wybór elementów wyposażenia dodatkowego w zakresie aerodynamiki, napędu, stylistyki zewnętrznej, deski rozdzielczej, układu jezdnego i kół.


Zapytaj o specjalną ofertę akcesoriów BMW M Performance do THE M3 i THE M4.BMW M3 i BMW M4 to drogowe samochody o wyścigowych parametrach. Dzięki licznym technologiom zaczerpniętym ze sportów motorowych oferują maksymalne osiągi i doskonałą dynamikę – w każdej sytuacji.

Zapierającą dech w piersiach wyścigową atmosferę dopełniają ekskluzywne akcesoria BMW M Performance Parts, jak na przykład karbonowy spojler tylny M Performance czy tytanowy układ wydechowy M Performance. Efektem takiego połączenia są samochody, które dostarczają adrenaliny i przyciągają wzrok.

Samochody doposażone w akcesoria BMW M Performance Parts są dostępne w Gliwicach, chętnie je zaprezentujemy podczas spotkania i doradzimy jakie najlepiej będą pasować do Twojego samochodu.

Zapytaj o specjalną ofertę na akcesoria BMW M Performance. 

Zamknij

M Performance

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl