Abonament

BMW Comfort Lease jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla przedsiębiorców świadomie decydujących o własnych potrzebach, znających swoje indywidualne preferencje, ceniących sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań.

 

Decydując się na BMW Comfort Lease zyskujesz możliwość swobodnego wyboru parametrów umowy tak, by była ona najlepiej dostosowana do Twoich oczekiwań. Oferta łączy w sobie zalety podatkowe leasingu operacyjnego z niskim obciążeniem miesięcznym, minimalizację kosztów finansowania pojazdu, gwarancję odkupu i możliwość zmiany samochodu na nowy, po zakończeniu umowy leasingu.

 

Wybierając BMW Comfort Lease, w którym na podstawie zakładanego, umownego okresu użytkowania, deklarowanej średniorocznej wysokości przebiegu oraz ceny wyposażenia dodatkowego i akcesoriów, określana jest wartość końcowa pojazdu. Kwota ta stanowi umowną wartość pojazdu po zakończeniu kontraktu leasingowego, która gwarantowana jest przez BMW Financial Services.

Unikatowa konstrukcja BMW Comfort Lease sprawia, że nowe BMW jest teraz także w Twoim zasięgu.

Dowiedz się więcej

Zamknij

Abonament

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe