Serwis nr 1
na Śląsku

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Nasze doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu gwarantują Państwu naprawę i obsługę zgodną ze standardem oraz technologią marki Land Rover Poczuj się spokojnie wiedząc że Twój samochód jest we właściwych rękach i dbają o niego najlepsi mechanicy.

Serwis Land Rover Gazda Group

Nasz główny cel - Twoja radość z jazdy

Jakość, wydajność i innowacyjność – to trzy filary naszego serwisu Land Rover, na którym możesz zawsze polegać.

01.Serwis i naprawaJeśli potrzebujesz naprawy, będziemy używać tylko zatwierdzonych części Land Rover. Podczas rezerwacji usług naszym priorytetem jest zapewnienie mobilności. Mając to na uwadze, oferujemy pełen zestaw mobilności, takich jak transport powrotny, taksówka Premium, odbiór i dostawa, podczas oczekiwania na usługę lub samochód zastępczy
02.Oryginalne częściOryginalne części Jaguara są projektowane, testowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Każda część jest wykonana specjalnie dla Twojego Land Rovera, aby zapewnić optymalną wydajność i zmaksymalizować jego żywotność.
03.Wyszkoleni technicy Land RoverOd momentu kontaktu z nami trafisz w ręce wysoko wyszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego Jaguara, technicy serwisowi ocenią Twojego Land Rovera i przeprowadzą wszelkie niezbędne naprawy przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi.
04.GwarancjaDla Twojego spokoju oferujemy w standardzie kompleksową gwarancję Land Rover, która obejmuje naprawy wymagane w wyniku wady produkcyjnej. Dzięki temu Twój Land Rover jest zawsze w dobrych rękach.
Serwis Land Rover Katowice

Autoryzowany serwis
Land Rover

Katowice, al. Roździeńskiego 182, tel. 32 210 11 11

Zakres usług: Naprawy mechaniczne gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy blacharsko-lakiernicze oraz likwidacja szkód komunikacyjnych oraz wiele innych.

Umów wizytęlubZadzwoń

Promocje
Serwisowe

 

Sprawdź promocje serwisowe

Serwis Land Rover Gazda Group

 
 
 
 

Serwis

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl