Serwis nr 1 na Śląsku

Serwis Jaguar Land Rover Gazda Group w Katowicach świadczy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu gwarantują Państwu najwyższą jakość usług.

Nasz główny cel – twoja radość z jazdy.

Jakość, wydajność i innowacyjność – to trzy filary naszego serwisu na którym możesz zawsze polegać.  

Nigdy nie zapominamy o głównym celu: zapewnieniu najlepszego serwisu Twojego samochodu, a tym samym nieograniczonej radości z jazdy.

SERWIS I NAPRAWA

Jeśli potrzebujesz naprawy, będziemy używać tylko zatwierdzonych części Land Rovera. Podczas rezerwacji usług naszym priorytetem jest zapewnienie mobilności. Mając to na uwadze, oferujemy pełen zestaw mobilności, takich jak transport powrotny, taksówka premium, odbiór i dostawa, podczas oczekiwania na usługę lub samochód zastępczy.

ORYGINALNE CZĘŚCI

Oryginalne części są projektowane, testowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Każda część jest wykonana specjalnie dla Twojego samochodu, aby zapewnić optymalną wydajność i zmaksymalizować jego żywotność.

PROFESJONALNIE WYSZKOLENI TECHNICY
Od momentu kontaktu z nami trafisz w ręce wysoko wyszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego , technicy serwisowi ocenią stan Twojego samochodu i przeprowadzą wszelkie niezbędne naprawy przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi.

 

POMOC DROGOWA

Twój nowy samochód ma trzyletnią gwarancję lub 100 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Możesz cieszyć się spokojem dzięki rozszerzonym i specjalistycznym gwarancjom.

SAMOCHODY ZASTEPCZE

Umawiając wizytę w serwisie, zaznacz, że samochód zastępczy będzie Ci potrzebny, dopasujemy wówczas termin z rezerwacją samochodu zastępczego na czas pobytu Twojego samochodu w serwisie.

 

UMÓW SIĘ. ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ.

 

Jaguar Land Rover Gazda Group Katowice
al. Roździeńskiego 182
tel. 32 210 11 11
e-mail: jlr.serwis@gazdagroup.pl

 

Serwis Jaguar land Rover

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl