Wrangler 4xe

Nowa era mobilności Jeepa®

Jeep® Wrangler Unlimited wchodzi do świata elektryfikacji dzięki nowej technologii hybrydowej 4xe Plug-in Hybrid. Legendarny napęd na cztery koła Jeepa®. w połączeniu z nowym napędem elektrycznym tworzy nową definicję mobilności oraz wprowadza ekosystem usług i rozwiązań stanowiących ewolucję w świecie Jeepa®.

EASYWALLBOX

Nowy easyWallbox, dostępny jako opcja, to urządzenie smart, które skraca czas ładowania do 3 godzin. EasyWallbox jest w stanie wykryć ilość energii zużywanej przez godpodarstwo domowe i odpowiednio dostosować pobór mocy, aby zapobiec przeciążeniu sieci. Przechowuje również historię ładowania przewidując skoki poboru mocy, aby zoptymalizować proces ładowania. 

Ładuj w domu i w trasie

Ładowanie Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid jest zaskakująco proste. Możesz sterować zdalnie ładowaniem samochodu ładowarką easyWallbox przez aplikację My Uconnect™.

Możesz też ładować swojego nowego hybrydowego Wranglera w trasie za pomocą opcjonalnego kabla Mode 3, którego można używać na większości publicznych stacji ładowania.

Ładuj podczas jazdy

Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid może ładować baterię także w czasie jazdy. Dzięki funkcji e-Coasting możliwa jest zamiana energii kinetycznej powstałej w wyniku hamowania, zwalniania i dojeżdżania do świateł w energię ładującą baterię.

Jeszcze potężniejszy

Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid podejmuje codzienne wyzwania dzięki mocy do 380 KM oraz przyspieszeniu 0-100 km/godz. w 6,4 sekundy. Elektryfikacja zwiększa osiągi Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid. Ma większą moc i jest niezrównanym pojazdem terenowym dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu przy niskich obrotach silnika.Zużycie paliwa Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid (l/100 km): 3,5 – 4,1; emisje CO₂ (g/km): 79-94 Wartości zatwierdzone w cyklu WLTP, aktualizacja z dn. 22.12.2021. Wartość zostały podane w celach porównawczych.

Pozostań skoncentrowany na drodze

Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid jest standardowo wyposażony w ponad 65 aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa. Systemy pokładowe oferują funkcje do poruszania się w ruchu drogowym, takie jak tempomat i Forward Collision Warning+ z automatycznym systemem hamowania awaryjnego. Obecne są także systemy zaprojektowane z myślą o wyprawach w teren jak Selec Speed Control, czyli tempomat terenowy, który umożliwia utrzymanie stałej prędkości nawet na nierównym, błotnistym terenie i stromych wzniesieniach.

Połączony z przygodą

Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid posiada technologię, która sprawia, że nie utracisz kontaktu nawet na najbardziej ekscytującej wyprawie. Dzięki aplikacji My Uconnect™ oraz systemowi multimedialnemu Uconnect™ możesz w intuicyjny sposób łączyć się zdalnie ze swoim Wranglerem.

System multimedialny 8,4’’ Uconnect™ z nawigacją 

Nowy 7-calowy wyświetlacz zegarów

Aplikacja My Uconnect™ z my eCHARGE

Aplikacja My Uconnect™ z eCHARGE

Ikona stylu

Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid jest wierny swojej tradycji. Jego kultowe kształty zostały uszlachetnione stylowymi detalami świata 4xe, takimi jak logotypy z błękitnymi akcentami lub klapa gniazda ładowania z boku nadwozia. Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid jest synonimem wszechstronności, co udowania opuszczana przednia szyba, różne konfiguracje dachu i wyjmowane drzwi zapewniające wrażenie przebywania na otwartej przestrzeni podczas jazdy.

Legendarna dusza

Wszeschtronność, przestrzeń i komfort, nie zapominając o stylu i osobowości. Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid posiada podgrzewane skórzane fotele, dużo przestrzeni dla każdego pasażera oraz wiele zamykanych na zamek i wodoodpornych schowków jakże przydatnych na wyprawach terenowych.

 

Odwiedź nasz salon i poznaj go na żywo. Umów się na prezentację. Zadzwoń lub wypełnij formularz. Nasi doradcy służą pomocą.

Zamknij

Wrangler 4xe

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe