100% HYBRYDA. 100% JEEP®

Jeep® odkrywa na nowo napęd na cztery koła poprzez połączenie swoich wyjątkowych możliwości 4x4 z potężnym silnikiem elektrycznym. Zużycie paliwa i emisja spalin zostały zmniejszone, a osiągi i bezpieczeństwo zwiększone. Co więcej, 4xe jest kluczem do otwarcia drzwi nowego świata mobilności, który zmienia sposób przeżywania prawdziwych przygód z Jeepem®.

Łatwe ładowanie

Ładowanie akumulatora nowego Jeepa® 4xe Plug-in Hybrid jest proste, intuicyjne i wygodne dzięki pełnej gamie sposobów ładowania: podczas jazdy, jak w standardowej hybrydzie, oraz za pomocą gniazdka w domu lub w ogólnodostępnym punkcie ładowania. Zawsze łatwo i szybko.

Łatwe przemieszczanie się

Jeep® 4xe zawsze ładuje akumulator w czasie jazdy dzięki nowym systemom, takim jak eCoasting i eBraking.
Ponadto, dzięki nowym usługom i dedykowanym systemom możesz łatwo doładować akumulator w każdym europejskim punkcie ładowania. Przemieszczanie się nigdy nie będzie problemem.

Łatwo być w kontakcie

Nowy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid jest wyposażony w innowacyjną technologię, która pozwala Ci być w kontakcie i obsługiwać swój pojazd oraz zaplanować ładowanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Łatwe ładowanie

Każdy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid może automatycznie ładować akumulator w czasie jazdy. Ponadto, Jeep® 4xe ma wiele możliwości ładowania z gniazdka, które są intuicyjne, wszechstronne i proste w użyciu w każdej sytuacji. Ładowanie baterii jest łatwe i szybkie.

Kabel do ładowania

Nowy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid jest standardowo wyposażony w kabel do ładowania umożliwiające pełne naładowanie akumulatora za pomocą zwykłego gniazdka. Czas pełnego naładowania akumulatora od zera to mniej niż 4 godziny.

easyWallbox

Naładuj akumulator szybciej. Nowy easyWallbox (dostępny na życzenie ) jest inteligentną i intuicyjną ładowarką, którą można łatwo zamontować w domu bez pomocy elektryka. Dzięki prostej konfiguracji easyWallbox będzie wiedział ile energii jest wykorzystywane przez urządzenia domowe i odpowiednio dostosuje moc ładowania, tak aby uniknąć przeciążenia sieci. Jest również w stanie zapisywać i wykorzystywać dane poprzednich cyklów, aby zoptymalizować proces ładowania.

Rozwiązania za każdym zakrętem

Jeśli ładowanie nie jest możliwe w Twoim domu, możesz skorzystać z przewodu ładującego pasującego do wszystkich ogólnodostępnych punktów ładowania w Europie. Ładowanie, gdziekolwiek jesteś, nigdy nie było tak łatwe.

Karta EV z funkcją rezerwacji, płatności i roamingu

Dzięki elektronicznej karcie EV możesz ładować swój pojazd na każdej stacji w Europie w stałych stawkach. Ta sama cena za każdym razem.

Aplikacja mobilna Jeep®

Aplikacja mobilna My Uconnect, dostępna za darmo we wszystkich sklepach z aplikacjami, daje dostęp do wszystkich nowych funkcji 4xe. Cały system, zintegrowany jest z systemem infotainment samochodu i można go konfigurować według własnych potrzeb.

Zawsze połączony

Technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid obejmuje najnowsze rozwiązania łączności dostępne w usługach Uconnect. Obsługuj pojazd zdalnie i zarządzaj jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio ze smartfona przez aplikację mobilną My Uconnect.

Zdalne zarządzanie i inteligentna nawigacja

Obsługuj Jeepa® 4xe Plug-In Hybrid na odległość. Monitoruj stan akumulatora bezpośrednio ze smartfona, a dzięki interaktywnej nawigacji możesz znaleźć najbliższe dostępne stacje ładowania i informacje o gniazdkach, godzinach pracy i dostępności oraz miejscach, które wcześniej zaznaczyłeś.

Harmonogram ładowania

Zaplanuj ładowanie samochodu i wybierz pobór mocy. Możesz nawet ustawić temperaturę swojego pojazdu zanim do niego wsiądziesz. Wszystko bezpośrednio na smartfonie dzięki My Uconnect. Wszystkie opcje ładowania są teraz w zasięgu ręki.

WIĘCEJ TECHNOLOGII NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ

Nowy Jeep® 4xe hybrid plug-in, wyposażony jest w układ napędowy składający się z silnika benzynowego napędzającego przednie koła oraz silnika elektrycznego zarezerwowanego dla tylnych kół. Silnik elektryczny jest zasilany przez akumulator o mocy 11,4 kW, który można ładować w czasie jazdy poprzez hamowanie regeneracyjne lub z gniazdka elektrycznego. Wybierając całkowicie elektryczny tryb jazdy przejedziesz do 50 km, idealny zasięg dla jazdy po mieście.

NOWY SPOSÓB NA JAZDĘ

Sposób prowadzenia, który ogranicza zużycie paliwa i emisję spalin, szczególnie w mieście. Nowe selektor hybrid pozwala wybrać tryb jazdy łatwo i szybko, przystosowując się do każdej sytuacji. Tryb Hybrid automatycznie zarządza mocą obu silników. W trybie Electric silnik spalinowy jest wyłączony, a pojazd korzysta tylko z silnika elektrycznego bez emisji spalin. Tryb E-Save oszczędza energię akumulatora i ładuje go w czasie jazdy.

Spersonalizowane rozwiązania mobilności

Wybierz sposób finansowania, który najlepiej spełnia Twoje wymagania i pasuje do Twojego stylu jazdy. FCA Bank oferuje różne formy finansowania, które przybliżają Cię jeszcze bardziej do zakupu nowego Jeepa® 4xe Plug-In Hybrid.

JEEP® MILES

Wybierz finansowanie oparte o intensywność używania pojazdu. Dzięki Jeep® Miles od Leasys płać tylko za kilometry, które przejedziesz. Pierwsze 1000 km jest wliczone w plan.

JEEP® CARCLOUD

Wejdź na parking, na którym zawsze jest coś dla Ciebie. Jeep® CarCloud to forma leasingu oparta o wybrany plan płatności, która pozwala Ci wybrać Jeepa® 4xe Plug-In Hybrid na każdą okazję.

Naturalnie odpowiedzialny

Nowa technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid posiada standardową 8-letnią gwarancję na akumulator, najlepszą w swojej kategorii. Istnieje też opcja przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata.

 

 

Samochody elektryczne Jeep

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl