Leasing Volkswagen Business Care

 

Volkswagen Business Care

Nowoczesny leasing z wyjątkowo niską ratą miesięczną.

 

Dla kogo przeznaczony jest Volkswagen Business Care?

Volkswagen Business Care to nowoczesny leasing z wyjątkowo niską ratą, przeznaczony zarówno dla dużych firm z flotą do 50 samochodów, jak i dla mikroprzedsiębiorców. Volkswagen Business Care jest dla Ciebie, jeśli:

Nowy Tiguan już od 463 zł netto/mc

Jedynie 463 zł netto zapłacisz miesięcznie za Nowego Tiguana przy 15% wkładu własnego i 48 miesiącach finansowania, a dobierając pełną opiekę serwisową i naprawy w cenie 155 zł netto/mc zagwarantujesz sobie 100% komfortu i zero ryzyka dodatkowych kosztów! 

 

Korzyści leasingu Volkswagen Business Care:

 

Niskie raty 

Wybierając leasing Volkswagen Business Care spłacasz tylko utratę wartości samochodu, a nie całą jego wartość. 

 

Elastyczny wybór usług dodatkowych

Sam decydujesz, jaki zakres opieki serwisowej będzie dla Ciebie odpowiedni. Do miesięcznej raty możesz dodać:

 

Stałe, przewidywalne koszty

Miesięczna rata nie zmieni się w czasie trwania umowy. Przed jej podpisaniem oszacujemy wszystkie koszty i zaproponujemy Ci równe miesięczne raty. Oznacza to, że w czasie obowiązywania umowy nie ponosisz ryzyka związanego z rosnącymi kosztami serwisowymi lub malejącą wartością auta. 

 

Zawsze nowy Volkswagen

Na koniec trwania umowy masz dwie możliwości - wykup samochodu lub wymiana samochodu na całkiem nowy w ramach kolejnej umowy leasingowej. To świetna propozycja dla osób, które zawsze chcą jeździć najnowszymi modelami samochodów.

 

Jak działa leasing Volkswagen Business Care?

 

Volkswagen Business Care to leasing z rynkową wartością końcową, który pozwala cieszyć się mobilnością w firmie i to bez żadnej wpłaty własnej, za to z opcją wymiany auta lub jego wykupu.

 

Parametry leasingu możesz dostosować do potrzeb Twojej firmy. Wybierz 24, 36 lub 48 miesięcy finansowania, od 0% do 25% wpłaty własnej i jeden z wielu oferowanych limitów kilometrów: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 tys. km. 

 

Dzięki możliwości elastycznego dopasowania oferty do potrzeb Twojej firmy, do miesięcznej raty możesz włączyć m.in. pełną opiekę serwisową, naprawy lub zarządzanie szkodami komunikacyjnymi.

 

Oferta dotyczy nowych samochodów z rocznika 2020 (z wyłączeniem taxi, przewozu osób, samochodów z homologacją ciężarową oraz firm typu Rent A Car).

 

 

Pełna opieka serwisowa i naprawy to 100% komfortu i zero ryzyka dodatkowych kosztów! 

 

Dobierając pełną opiekę serwisową i naprawy możesz być pewien, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów przeglądów, badań, a nawet napraw Twoich samochodów. Co wchodzi w skład pakietu? Organizacja i realizacja serwisu i napraw w ASO z wykorzystaniem Oryginalnych Części Volkswagen®, zarówno w ramach objętych gwarancją jak i poza gwarancją, w tym:

 

  1. Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu wraz z materiałami eksploatacyjnymi zawartymi w karcie przeglądowej i naprawy wynikających z normalnej eksploatacji
  2. Niezbędne regulacje
  3. Okresowe badania techniczne
  4. Uzupełnienie płynów eksploatacyjnych z wyłączeniem płynu do spryskiwacza i AdBlue
  5. Obsługa i naprawa:

 

Jak wziąć samochód w leasing Volkswagen Business Care?

1. Odwiedzasz nasz salon i w 5 min. wypełniasz wniosek. Przedstawiasz dokumenty rejestrowe firmy i dokument tożsamości.

2. W ciągu 90 minut otrzymujesz decyzję leasingową.

3. Wnosisz opłatę wstępną w zależności od wybranej opcji.

4. Podpisujesz umowę leasingu i ubezpieczenia w salonie.

5. Stajesz się szczęśliwym użytkownikiem nowego Volkswagena.

 

Dowiedz się więcej. Nasi specjaliści służą pomocą.

Zamknij