Renegade 4xe

Nowa era mobilności według Jeepa®

Jeep® zmienia punkt widzenia wprowadzając do świata elektryfikacji nową technologię 4xe. Niezrównany napęd na cztery koła od Jeepa® został połączony z napędem elektrycznym. Nowa koncepcja mobilności, która sprzyja nowemu ekosystemowi usług i rozwiązań w tym zakresie, podtrzymując ciągłość ewolucji w świecie Jeepa®.

Ewolucja osiągów

Jeep® na nowo wynalazł napęd na cztery koła, łącząc tradycyjny układ 4x4 z silnikiem elektrycznym.

Efektem tego są lepsze osiągi, pełen komfort na trasie i jednocześnie niższy poziom zużycia paliwa i emisji.

TECHNOLOGIA

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid wykorzystuje najnowocześniejsze technologie związane z łącznością i multimediami. Przekonaj się, na czym polega pasjonująca jazda, która dostarcza jeszcze więcej rozrywki i zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.

Korzystając z jednego ekranu, możesz monitorować parametry swojego pojazdu, planować i wybierać moc ładowania, a nawet znaleźć najbliższą stację ładowania. System multimedialny, w który wyposażony został nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid łączy w sobie wszystkie najnowocześniejsze funkcje, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się hybrydową mobilnością.

Bezpieczeństwo

Rewolucja w dziedzinie mobilności, zapoczątkowana przez Jeepa® dotyczy także systemów bezpieczeństwa, w które wyposażony został nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid. Marka Jeep® nieodłącznie wiąże się z silnym poczuciem bezpieczeństwa.

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid wyposażony jest w ponad 60 systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Należą do nich system ostrzegania przed kolizją (FCW Plus), hamowanie awaryjne, asystent pasa ruchu (LDW Plus), monitorowanie martwego pola i wykrywania obiektów na drodze cofania, tylna kamera z dynamicznymi liniami, system automatycznego parkowania i wyjątkowy system wykrywania zmęczenia kierowcy.

Nadwozie

Nawiązujące do legendy i zaskakujące linie Jeepa® Renegade spotykają się z nową technologią 4xe Plug-In Hybrid. Innowacyjność w dziedzinie mobilności wywodzi się z tradycji w dziedzinie stylistyki.

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid to samochód z charakterem. Nowy wyjątkowy emblemat 4xe i niebieskie detale podkreślają styl nadwozia. Dodatkowo możesz nadać swojemu Renegade własnych, indywidualnych cech dzięki akcesoriom Mopar®.

Wnętrze

Zasiądź za kierownicą i wejdź do nowego świata Jeepa® 4xe. Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid oferuje wygodę i przestrzeń niezbędną do tego, by w pełni czerpać radość z każdej podróży. Również takiej, która obfituje w przygody.

Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę kierowcy i wszystkim czterem pasażerom, bez względu na warunki. Ciesz się przestrzenią i wszechstronnością jaką oferują praktyczne schowki i duży bagażnik. Różne połączenia kolorów wnętrza to doskonały sposób, by wyrazić siebie i swój własny styl.

EASYWALLBOX​

Skróć czas ładowania. Nowy easyWallbox (dostępny na życzenie) to intuicyjne, inteligentne gniazdko, które możesz łatwo zainstalować w swoim domu bez pomocy elektryka. easyWallbox odczytuje zużycie energii w Twoim domu i dostosowuje moc ładowania, zapobiegając ewentualnym awariom. Jest również w stanie przechowywać historię ładowania w celu optymalizacji następnych ładowanań.

 

Odwiedź nasz salon i poznaj go na żywo. Umów się na prezentację. Zadzwoń lub wypełnij formularz. Nasi doradcy służą pomocą.

Zamknij

Renegade 4xe

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe