Kredyt 50/50

Kredyt 50/50 z pierwszą ratą po 12 miesiącach.

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Klient wpłaca 50% ceny pojazdu, przez rok nie płaci rat, po 12tu miesiącach decyduje czy spłaca pozostałą część kredytu, czy kontynuuje spłatę w 48 miesięcznych ratach.

Kredyt z ratą balonową 50/50 dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów osobowych Grupy FCA. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia GAP dostępnego w kilku elastycznych opcjach a przede wszystkim rata balonowa przewidziana na koniec finansowania to nie jedyne zalety oferty:
Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!


Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

Możesz zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!

Zamknij