Nowy Volkswagen ID.5 dostępny w naszym salonie!

06 czerwca 2022, Volkswagen

W pełni elektryczny ID.5

 

Elegancka forma efektywności

Nowy ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną.

ID.5 już od 1 927 zł netto/mies

Zamów wymarzonego ID.5, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Zyskaj do 27 000 zł w rządowym programie „Mój elektryk” i sprawdź pozostałe benefity

Wygląd zewnętrzny

Pokaż się w najlepszym świetle

 

Już od pierwszego spojrzenia nowy ID.5 zachwyca swoimi innowacyjnymi światłami IQ.LIGHT. Technologia matrycowa umożliwia jazdę z włączonymi na stałe światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu1. Elegancki pas diod rozciąga się między reflektorami Matrix LED, a logo Volkswagena. Pakiet obejmuje opcjonalne diodowe światła tylne 3D z animowanymi światłami stopu i dynamicznymi kierunkowskazami, które płynnym ruchem światła wskazują kierunek skrętu.

1. W granicach możliwości systemu.

Wnętrze

Światło na prawie każdy nastrój

Nadaj swojemu ID.5 więcej osobistego stylu i wybierz jeden z dziesięciu seryjnych kolorów (jako opcja dostępnych jest 30 kolorów1) podświetlenia, między innymi tablicy rozdzielczej, schowka na telefon komórkowy i paneli w drzwiach. Od Ciebie zależy, czy wnętrze będzie oświetlone chłodnym czy ciepłym światłem.

1. Wyposażenie opcjonalne.
 

Technologia

Utrzymuje pas ruchu i innych na dystans.

Opcjonalny Travel Assist wykorzystujący dane przekazywane przez innych użytkowników ruchu (Car-to-X) to niezwykle przydatny asystent.

Travel Assist wykorzystujący dane Car-to-X może utrzymywać pas ruchu, odległość od jadącego z przodu pojazdu oraz ustawioną przez kierowcę prędkość maksymalną1.

Wykorzystuje przy tym między innymi funkcję adaptacyjnego prowadzenia po pasie ruchu, która aktywnie utrzymuje pojazd na środku pasa ruchu. Travel Assist może także dostosować się do Twojego stylu jazdy i zamiast prowadzić dokładnie środkiem pasa, będzie utrzymywać samochód bliżej prawej lub lewej linii ograniczającej pas ruchu1.

Travel Assist wykorzystujący dane od innych uczestników ruchu na życzenie wspiera również aktywnie przy zmianie pasa ruchu na autostradzie1.

Jeżeli dostępne są dane Car-to-X, Travel Assist może utrzymywać pas ruchu nawet w przypadku rozpoznania tylko jednej linii ograniczającej pas ruchu, na przykład na drogach bez linii środkowej1.

Travel Assist wykorzystujący dane Car-to-X  dysponuje także funkcją przewidującej regulacji prędkości oraz asystenta skrzyżowań i może dostosować prędkość do obowiązujących ograniczeń prędkości oraz do przebiegu drogi (zakręty, ronda itp.).1

1. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Z systemu można korzystać do prędkości maksymalnej samochodu. Tylko w połączeniu z systemem nawigacji. Tylko w połączeniu z aktywną licencją We Connect. Z zakresów funkcji online „Travel Assist z danymi Car-to-X” można korzystać tylko na obszarach objętych zasięgiem sieci komórkowej i przy odpowiednich ustawieniach prywatności. Zakres funkcji online można w każdej chwili dezaktywować w aplikacji We Connect ID. Zakres funkcji online Travel Assist jest dostępny w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, , Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja,  Węgry, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Włochy.
Do aktywacji funkcji online należy posiadać konto w serwisie Volkswagen ID i zalogować się w We Connect używając nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online z firmą Volkswagen AG osobną umowę. Po przekazaniu pojazdu klient ma 90 dni na aktywację funkcji online systemu Travel Assist z danymi Car-to-X. Po upływie tego terminu rozpoczyna bieg początkowy, 3-roczny (bezpłatny) okres użytkowania zakresu online systemu Travel Assist z danymi Car-to-X. Korzystanie z zakresu online systemu Travel Assist z danymi Car-to-X następuje przez zintegrowane łącze internetowe. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy na obszarze objętym zasięgiem sieci ponosi Volkswagen AG. Pobieranie danych z Internetu, szczególnie za granicą, może – w zależności od taryfy telefonii komórkowej – powodować naliczanie dodatkowych opłat (np. roaming). Dla świadczenia usług niezbędne jest przekazywanie niektórych danych osobowych, jak lokalizacja i adres IP samochodu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych podane są w Oświadczeniu o ochronie prywatności Travel Assist z danymi Car-to-X. Dostępność usług opisanych w pakietach może się różnić w poszczególnych krajach. Usługi są dostępne przez okres określony w umowie i mogą podlegać zmianom lub ich świadczenie może zostać wstrzymane. Szczegółowe informacje dostępne na stronie connect.volkswagen-we.com i u Partnerów Volkswagena. Informacje o taryfach telefonii komórkowych dostępne u operatorów.

Akcesoria i usługi

Wallbox do Twojego domu: ID. Charger

ID. Charger1,2 to punkt ładowania u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.5 i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i wbudowanym licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger Connect i Pro można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.

Dzięki naszemu serwisowi1 instalacji począwszy od bezpłatnego wstępnego sprawdzenia warunków online po końcowy montaż, instalacja ID. Charger3 nie nastręcza problemów. Krótko mówiąc: wszystko z jednej ręki. Naturalnie możesz także zlecić montaż ID. Charger swojemu zaufanemu elektrykowi. Wybrany wariant ID. Charger i serwis instalacji możesz zamówić wygodnie online lub bezpośrednio u Dealera Volkswagena.

1. Oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
2. ID. Charger może zostać zamówiony jako opcja do modeli Volkswagenów ID. i nie należy do standardowego wyposażenia.
3. Wyposażenie opcjonalne.

Źródło: www.volkswagen.pl

Poczuj moc przyspieszenia ID.5 podczas jazdy testowej!

Juź teraz odwiedź nasz salon i umów się na jazdę testową:

Masz pytania? Nasi specjaliści służą pomocą:

Zamknij

Nowy Volkswagen ID.5 dostępny w naszym salonie!

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe