Nowy T-Roc

T-Roc Nowoczesny i godny zaufania

Model T-Roc imponuje swoją nowoczesnością, wzbogaconą o wysoką jakość wnętrza oraz niezawodne technologie, które zapewniają doskonałą funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zaskakujący design i innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że T-Roc to samochód, który w pełni odpowiada na potrzeby współczesnego kierowcy.

od 117 090 zł
Rata w leasingu "Jak Abonament": 895 zł netto/m-c (10 % wkładu własnego)
⁠Leasing Klasyczny: 101,9 %
Moc silnika: 110-190 KM
Zużycie paliwa: 4,9-7,9 l/100km

Dostępna wersja R z silnikiem o mocy 300 KM

IQ.Drive Travel Assist to zbiór technologii pozwalających na półautomatyczną jazdę w niemal pełnym zakresie prędkości, wpływając na bezpieczeństwo i komfort kierowcy oraz pasażerów. IQ.Drive Travel Assist obejmuje kilka funkcji, w tym:

Nieważne, czy podróżujesz w dzień, nocą, czy w złych warunkach atmosferycznych – reflektory Matrix LED IQ.LIGHT, opcjonalne od wersji T-Roc Style, zapewnią doskonałą widoczność.

 

System Dynamic Light Assist pomaga z wyprzedzeniem doświetlać zakręty na krętych drogach i zapobiega oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, nawet przy włączonych światłach drogowych1 – pojedyncze segmenty LED włączają i wyłączają się w zależności od sytuacji zapewniając optymalny rozdział strumienia światła. Poprawia to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, lecz również innych uczestników ruchu.

T-Roc z asystentem parkowania Park Assist nie tylko może stwierdzić, czy miejsce parkingowe, obok którego przejeżdżasz, jest wystarczająco duże, lecz także zaparkuje za Ciebie. Tobie zostaje tylko obsługa sprzęgła, gazu i hamulca. Resztę zrobi asystent parkowania.

 

Znów masz ręce pełne toreb z zakupami? Żaden problem – aby otworzyć i zamknąć bagażnik T-Roca nie potrzebujesz rąk, lecz nogi. Z opcjonalnym pakietem Easy Open & Close system Keyless Access zidentyfikuje kluczyk w Twojej kieszeni i wystarczy mały ruch nogą w okolicy tylnego zderzaka, aby pokrywa automatycznie zamknęła lub otworzyła się. Widzisz? Inteligentne technologie czynią życie codzienne łatwiejszym.

 

Seryjny Digital Cockpit w T-Rocu prezentuje wszystkie istotne informacje w postaci wyraźnie czytelnych grafik na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 20,3 cm (8 cali). Kierowca podczas jazdy ma wygodny dostęp z kierownicy multifunkcyjnej do takich funkcji, jak radio/multimedia, telefon czy systemy wspomagające.

Opcjonalnie T-Roc może być wyposażony w Digital Cockpit Pro, którego wyświetlacz o przekątnej 26,04 cm (10,25 cala) ma wiele możliwości indywidualnej konfiguracji i może wyświetlać dodatkowe informacje, na przykład mapę nawigacji bezpośrednio za kierownicą.

Nowa jakość wnętrza

Wnętrze nowego T-Roca zaskoczy Cię jakością materiałów, bogatym wyposażeniem komfortem oraz przestronnością.

Odwiedź nasz salon i poznaj na żywo modele T-Roc w wielu konfiguracjach

Teraz nowy T-Roc dostępny z rabatem: 6000 zł
Cena uwzględniająca rabat: od 111 090 zł

 

Dowiedz się więcej. Wypełnij formularz

Zamknij

Nowy T-Roc

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl