Nowy ID. Buzz

20 czerwca 2022, Volkswagen

Wszystko, co dobre, zaczyna się od uśmiechu

 

Nowy ID. Buzz jest ikoną ery elektromobilności i doskonale czuje się w towarzystwie innych wielkich ikon: bohaterów Gwiezdnych Wojen, których zachwycił od pierwszego spojrzenia. ID. Buzz zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym urokiem, lecz również najnowocześniejszymi technologiami i zdefiniowanym na nowo poczuciem przestronności. To wszystko czyni go  inteligentnym towarzyszem przygód, który znajdzie sympatyków nawet w innych galaktykach.

Ogromne wzmocnienie drużyny Volkswagena:
Ewan McGregor ambasadorem marki

Aktor jest zapalonym miłośnikiem Volkswagenów i właścicielem kolekcji oldtimerów, z których jednego nawet sam zelektryfikował. Jako ambasador dobrej woli UNICEF od wielu lat uczestniczy w akcjach dobroczynnych na całym świecie, co czyni go doskonałym partnerem dla naszej wspólnej misji - uczynienia mobilności jutra bardziej przyjazną dla środowiska.

Elektromobilność w nowym wymiarze

 

Nawiązując do designu swojego poprzednika, kultowego Bulika, nowy ID. Buzz łączy współczesne proporcje z innowacyjną technologią. Zobacz, jakie inteligentne rozwiązania w sobie kryje, podziwiaj jego przestronność i sprawdź nowoczesny design świateł.

 Mobilność w pełni zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju

Ambicją nowego ID. Buzz jest pełna zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju w celu ochrony klimatu. Dostarczany jest w sposób neutralny pod względem emisji CO2, a także podczas jazdy nie generuje lokalnych emisji dwutlenku węgla. Łączy przy tym ekologię z komfortem - w jego wnętrzu nie znajdziesz  skóry zwierzęcej, tylko materiały pozyskane z recyklingu, na przykład na tapicerce siedzeń, wykładzinie podłogowej i podsufitce.

 Nowe poczucie przestronności

Nowy ID. Buzz jest wielofunkcyjnym i wszechstronnym autem – osiąga to między innymi dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu, który wynosi niewiele ponad 11 metrów. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w zaprojektowanym całkowicie od nowa wnętrzu, pasażerowie mają dużo miejsca na nogi. Siedzenia ID. Buzz dysponują wieloma możliwościami regulacji, a bagażnik za drugim rzędem siedzeń tego pięcioosobowego auta ma pojemność do 1121 litrów.

Technologia i Connectivity

Travel Assist, dzięki wykorzystywaniu danych inteligencji zbiorowej, może utrzymywać pas ruchu, odległość od jadącego z przodu pojazdu i ustawioną przez kierowcę prędkość maksymalną. System wykorzystuje do tego funkcję adaptacyjnego prowadzenia po pasie ruchu, która w sposób aktywny utrzymuje pojazd na jego środku. Na życzenie kierowcy, może także wspierać aktywnie przy zmianie pasa ruchu na autostradzie. Dodatkowo, Travel Assist korzysta z danych Car2X, by dostosować prędkość jazdy do obowiązujących ograniczeń prędkości oraz do profilu trasy (zakręty, ronda itp.).

Ładowanie baterii – łatwe i profesjonalne

 

ID. Buzz jest równie przyjazny dla klimatu, co przyjazny w obsłudze. Maksymalna moc szybkiego ładowania (DC) wynosi do 170 kW, co pozwala na naładowanie baterii od 5 do 80 procent na stacji szybkiego ładowania o odpowiedniej mocy w zaledwie 30 minut.

Witamy w cyfrowym świecie

 

Digital Cockpit, czyli cyfrowy zestaw wskaźników, połączenie z internetem, mobilne usługi online i zintegrowana funkcja sterowania przy użyciu poleceń głosowych – w nowym ID. Buzz czekają na Ciebie najnowsze technologie. Na przykład, za pomocą App-Connect wygodnie przeniesiesz muzykę, audiobooki lub wiadomości ze smartfona na kolorowy ekran dotykowy systemu Infotainment, który opcjonalnie może mieć nawet 30,5 cm (12 cali) przekątnej i umożliwiać obsługę wielu funkcji, w tym radia DAB+.

Wszystkie funkcje na czasie

 

Aktualizacje oprogramowania zwiększają funkcjonalność cyfrowych systemów ID. Buzz. Po podpisaniu umowy We Connect, oprogramowanie można regularnie aktualizować i optymalizować zdalnie, Over-the-Air. Aktualizacje są pobierane w tle przez łącze telefonii komórkowej ID. Buzz. Gdy tylko dostępna będzie nowa aktualizacja, na ekranie systemu Infotainment pojawi się odpowiedni komunikat oraz wyświetlone zostaną kroki niezbędne do przeprowadzenia instalacji.

Nowoczesne światła, które się z Tobą komunikują

 

Duży wpływ na budzący sympatię wygląd ID. Buzz mają jego światła. Gdy tylko zbliżysz się z kluczykiem do samochodu wyposażonego w opcjonalny system zamykania i uruchamiania Keyless Access, opcjonalne reflektory LED Matrix otworzą się na powitanie jak oczy, czyli przesuną z dołu ku górze. Gdy wsiądziesz, interaktywne oświetlenie ID. Light powita Cię sygnałem świetlnym i delikatnym dźwiękiem.

 

Źródło: www.volkswagen.pl 

Zamknij

Nowy ID. Buzz

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe