Nowa era mobilności Jeepa

28 grudnia 2021, Jeep

 

Technologia, której nigdy wcześniej nie doświadczyłeś!

Jeep odkrywa na nowo napęd na cztery koła dzięki połączeniu swoich wyjątkowych możliwości 4x4 z potężnym silnikiem elektrycznym. Zużycie paliwa i emisje spalin zmniejszono, natomiast osiągi i bezpieczeństwo zwiększono. Ponadto, 4xe stał się kluczem do otwarcia drzwi nowego świata mobilności, który zmienia sposób przeżywania prawdziwych przygód z Jeepem. 

 

Łatwe ładowanie

Każdy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid może automatycznie ładować akumulator w czasie jazdy. Dodatkowo ma wiele możliwości ładowania z gniazdka, które są intuicyjne, wszechstronne i łatwe w użyciu, dlatego naładowanie baterii jest proste i szybkie.

easyWallbox

Naładuj akumulator szybciej z nowym easyWallbox (dostępny na życzenie) - Inteligentną i intuicyjną ładowarką, którą można łatwo zamontować w domu bez pomocy elektryka. Dzięki prostej konfiguracji easyWallbox będzie wiedział ile energii jest wykorzystywane przez urządzenia domowe i odpowiednio dostosuje moc ładowania, tak aby uniknąć przeciążenia sieci. Jest również w stanie zapisywać i wykorzystywać dane poprzednich cyklów, aby zoptymalizować proces ładowania.

Jeśli nie masz możliwości ładowania w Twoim domu, możesz skorzystać z przewodu ładującego, który pasuje do wszystkich ogólnodostępnych punktów ładowania w Europie. Ładowanie, gdziekolwiek jesteś, nigdy nie było tak łatwe.

Aplikacja mobilna Jeep


Aplikacja mobilna My Uconnect™, dostępna za darmo we wszystkich sklepach z aplikacjami, daje dostęp do wszystkich nowych funkcji 4xe. Cały system, zintegrowany jest z systemem infotainment samochodu i można go konfigurować według własnych potrzeb.

RENEGADE 4xe

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid wykorzystuje najnowocześniejsze technologie związane z łącznością i multimediami. Korzystając z jednego ekranu, możesz monitorować parametry swojego pojazdu, planować i wybierać moc ładowania, a także wyszukać najbliższą stację ładowania. System multimedialny, w który wyposażony został nowy Renegade 4xe Plug-In Hybrid łączy w sobie wszystkie najnowocześniejsze funkcje, dzięki którym możesz w pełni cieszyć się hybrydową mobilnością. 

Wrangler Unlimited 4xe

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid jest standardowo wyposażony w ponad 65 aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa. Systemy pokładowe oferują funkcje do poruszania się w ruchu drogowym, takie jak tempomat i Forward Collision Warning+ z automatycznym systemem hamowania awaryjnego. Obecne są także systemy zaprojektowane z myślą o wyprawach w teren jak Selec Speed Control, czyli tempomat terenowy, który umożliwia utrzymanie stałej prędkości nawet na nierównym, błotnistym terenie i stromych wzniesieniach.

Wrangler 4xe Plug-in Hybrid posiada technologię, która sprawia, że nie utracisz kontaktu nawet na najbardziej ekscytującej wyprawie. Dzięki aplikacji My Uconnect™ oraz systemowi multimedialnemu Uconnect™ możesz w intuicyjny sposób łączyć się zdalnie ze swoim Wranglerem.

COMPASS 4xe

Jeep® na nowo odkrywa napęd na cztery koła, łącząc legendarne zdolności 4x4 z napędem elektrycznym. Rozwiązanie to przynosi poprawę osiągów przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa i ograniczeniu emisji. Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid otrzymał zupełnie nowy, przeprojektowany, siedmioszczelinowy grill, który podkreśla mocny charakter tego kompaktowego SUV-a. Aluminiowe felgi o średnicy 17-cali, 18-cali i 19-cali z wykończeniem Satin Gray lub Gloss Black oddają autentyczny charakter Jeep®. Wyjątkowy emblemat 4xe i niebieskie wstawki dodają mu rozpoznawalnego stylu. Dodatkowo, dzięki bogatej ofercie akcesoriów Mopar®, możesz go jeszcze bardziej spersonalizować.

Źródło: www.jeep.pl

Zamknij