Kredyt na start

Nowy samochód na Nowy Rok? Kredyt na Start to oferta, której szukasz! Dodatkowo pierwsza rata dopiero w kwietniu!

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt na Start! dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland – również tych wielomarkowych. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania z pierwszą ratą od kwietnia 2021 to nie jedyne zalety oferty:

Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!
Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

 

Możesz zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!

 

Wpłata własna: od 0%
Okres i sposób spłaty kredytu: 12 - 72 miesięcy, miesięczne raty równe
Pierwsza płatność: 3 miesiące od daty zawarcia umowy kredytu
Ubezpieczenia: Finansowanie ubezpieczenia GAP lub/i Bezpieczny Kredyt

Dowiedz się więcej.

Zamknij