GS Challenge Tour Kaszuby!

31 maja 2021, BMW

GS CHALLENGE TOUR to emocjonująca, jednodniowa impreza dla wszystkich miłośników motocykli BMW GS, dwóch kółek, szutrowej jazdy, całodziennej zabawy i motocyklowej rywalizacji. Podczas której czeka Cię, aż 180 km szutrowych tras i rywalizacji, ze specjalnymi odcinkami. Impreza odbędzie się na bajecznych Kaszubach - z dala od wielkomiejskiego szumu! Tego dnia zasmakujesz przyrodniczych walorów tego miejsca - uraczą Cię wzgórza, lasy, liczne jeziora, dzika natura i różnorodne krajobrazy.

Pojedziesz rozległymi równinami, pagórkowatymi terenami, przeplecionymi rynnowymi, wzgórzami morenowymi i nierównomiernymi lasami, a także szerokimi i krętymi drogami szutrowymi! To jedyna w swoim rodzaju okazja do przetestowania swoich umiejętności i maksymalnego wyjeżdżenia się, a jednocześnie całodziennej zabawy pośród miłośników motocyklowej jazdy - w niezwykle atrakcyjnym regionie Kaszub!

W ramach rozgrzewki przed wrześniową edycją GS Challenge zapraszamy Was na jednodniowy rajd po szutrowych trasach Kaszub. Jesteś już spragniony przygody i chcesz sprawdzić swoje umiejętności? 12 czerwca wraz z BMW Motorrad Polska zabieramy Was na Kaszuby! Będzie dużo emocji, kurzu i błota. Będziecie mogli poszaleć po leśnych i szutrowych trasach tego regionu, rywalizować podczas specjalnych wyzwań, jakie dla Was przygotowaliśmy i przetestować nowe modele G.

 

KOSZT UDZIAŁU 299 ZŁ / OSOBA

Zapisz się https://tiny.pl/rs43j

 

Masz pytania? Nasz specjalista służy pomocą

Zamknij