Grand Cherokee 4xe

NOWY GRAND CHEROKEE 4XE PLUG-IN HYBRID

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY GRAND CHEROKEE W HISTORII

Wejdź na pokład zupełnie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. Odkryj nową stylistykę nadwozia, światowej klasy wnętrze z materiałami najwyższej jakości, innowacyjną technologię, zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz idealną równowagę pomiędzy dynamiką jazdy, osiągami 4xe i legendarnymi możliwościami 4x4. 

4 WERSJE WYPOSAŻENIA:

 

JEEP WAVE®

Zasiądź za kierownicą Twojego nowego Grand Cherokee i natychmiast dołącz do Jeep Wave®, nowego programu lojalnościowego, który oferuje 2 lata planowych przeglądów i dedykowanych usług dla klientów.

*Pojazd nie jest w ruchu, nie należy naśladować zachowań przedstawionych w materiale zdjęciowym i zawsze należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego.

KIRI. Każde ładowanie to prezent.

Nowy Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid nagradza Twój styl jazdy dzięki KIRI. Im więcej ładujesz, tym więcej jeździsz i tym więcej monet KIRI otrzymujesz.
KIRI to pierwsza cyfrowa moneta. Jest symbolem świata, który zmienia perspektywy i w którym kierowanie przyszłością oznacza obdarowanie się w teraźniejszości.
Pobierz aplikację Jeep® mobile i zacznij odkrywać wszystkie możliwości.

Nadwozie

 

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe jest wyposażony w polerowane obręcze kół z aluminium o średnicy do 21 cali, dwuczęściowy panoramiczny dach Command View i światła LED. Jest dostępny w ekskluzywnych kolorach, które doskonale podkreślają emblemat i niebieskie akcenty 4xe Plug-in Hybrid - symbole z rodziny Jeep®.

Wnętrze

 

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid został stworzony z materiałów najwyższej jakości, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wnoszących jeszcze więcej harmonii i elegancji do jego dotychczasowego, wyjątkowego dziedzictwa. Ciesz się nowym wymiarem jazdy na pokładzie Jeepa Grand Cherokee dzięki przednim fotelom, które można ustawiać w 16 różnych konfiguracjach, 4-strefowej klimatyzacji, personalizowanemu oświetleniu Ambient, wytwornym skórzanym wykończeniom i drewnianym elementom.

Osiągi

 

Dzięki mocy 380 KM zmaganie z codziennymi wyzwaniami jest łatwiejsze, przyjemniejsze i jeszcze bardziej płynne.
Elektryfikacja nadaje nowy wymiar osiągom Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. Ten nowy Jeep® 4xe Plug-in Hybrid jest mocniejszy, cichszy, zapewnia niższą emisję CO2 i oferuje najwyższy komfort. To idealny kandydat na każdą przygodę na drodze jak i poza nią.

Technologia

 

Zasiądź za kierownicą najbardziej zaawansowanego Jeepa Grand Cherokee w historii. Technologia 4xe Plug-in Hybrid została połączona z luksusem i najnowocześniejszymi funkcjami, aby zaoferować Ci bezprecedensowe wrażenia z jazdy Jeepem 4xe.

System Uconnect™ z ekranem 10.1’’

Wyświetlacz Heads-up

10” wyświetlacz pasażera z przodu


*Dostępny na wybranych rynkach.

System nagłośnienia McIntosh® Premium z 19 głośnikami

TYLNE SIEDZENIA PREMIUM


*Dostępne opcjonalnie na wybranych rynkach w wersjach Overland i Summit Reserve.
**Usługi i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju. Mogą obowiązywać opłaty abonamentowe.
***16 GB pamięci masowej (9 GB dostępne dla użytkownika) na każdy tylny wyświetlacz.

Bezpieczeństwo

 

Wejdź w nowy wymiar jazdy. Aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów i innych kierowców, nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid jest wyposażony w ponad 110 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, które będą interweniować w różnych momentach podczas jazdy.

Dowiedz się więcej. Zadzwoń lub wypełnij formularz. Nasi doradcy służą pomocą.

Zamknij

Grand Cherokee 4xe

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl