Fiat Tipo w nowej wersji Garmin

21 września 2022, Fiat

PODRÓŻUJ LEPIEJ, ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA

 

Przedstawiamy Tipo Garmin: specjalną serię stworzoną dla tych, którzy nigdy nie przestają żyć pełnią życia. Tipo Garmin, stworzone, aby łączyć i poruszać ludzi, teraz z firmą Garmin, liderem w dziedzinie nawigacji GPS i technologii do noszenia na ciele, łączy styl z funkcjami monitorowania zdrowia i sprawności fizycznej dzięki smartwatchowi Venu® Sq, inspirując wszystkich do ciągłego ruchu. Inteligentne rozwiązania firmy Garmin i kultowy styl Fiata pozwalają doświadczyć odważniejszego i bardziej dynamicznego połączenia z samochodem, naturą i swoimi pasjami.

KOMFORTOWE W KAŻDYM MOMENCIE


Komfort, który rozumie potrzeby osób aktywnych. Wyjątkowe tkaniny z pomarańczowymi akcentami podkreślają wnętrze dedykowane tym, którzy zawsze szukają czegoś więcej. 

KIEROWNICA SOFT-TOUCH


Bycie praktycznym zasługuje na dodatkowy komfort. Materiał soft-touch na kierownicy i gałce dźwigni zmiany biegów pozwala na wygodną podróż przez cały czas.

Fiat Tipo Garmin Hatchback jest zaawansowany technologicznie i posiada wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie i pewnie dotrzeć do celu. Poczuj spokój ducha, jaki dają systemy, które nieustannie pracują, aby uprzyjemnić Ci podróż.

Współpraca Fiata i firmy Garmin gwarantuje nowy poziom łączności i multimediów. Nowe Tipo Garmin Hatchback jest standardowo wyposażone w 10,25-calowy ekran dotykowy Uconnect™ 5 generacji z tunerem radia cyfrowego DAB oraz bezprzewodowym połączeniem z Apple CarPlay i Android Auto™.

POKAŻ SWÓJ STYL ŻYCIA

Firma Garmin jest znana z innowacyjnych rozwiązań umożliwiających dbanie o kondycję, dlatego Fiat Tipo Hatchback jest idelanym wyborem. Ten emblemat potwierdza ich partnerstwo i Twoje zamiłowanie do robienia czegoś więcej.

PODKREŚL SWÓJ STYL

Tipo Garmin Hatchback jest wyposażony w czarne felgi z pomarańczowymi akcentami, co nadaje mu wyrafinowany wygląd. pokazujący gotowość na przygody. 

DETALE UZUPEŁNIAJĄCE WYGLĄD

Detale w matowym kolorze jasnoszarym i pomarańczowe akcenty podkreślają dolną część Tipo Garmin Hatchback, nadając jej kontrastowy wygląd, który gwarantuje, że będziesz się wyróżniać. 

DOBRA WIDOCZNOŚĆ

Światła do jazdy dziennej LED oraz opcjonalne światła przeciwmgielne zapewniają widoczność drogi przed pojazdem niezależnie od warunków.

 

Źródło: www.fiat.pl

 

Zamknij

Fiat Tipo w nowej wersji Garmin

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe