FIAT Professional Ducato wybrany po raz 15. z rzędu „Najlepszą bazą pod kampery 2023”

30 stycznia 2023, Fiat Professional

FIAT Professional Ducato otrzymał prestiżowe wyróżnienie dla „Najlepszej bazy pod kampery 2023” pokonując silną konkurencję i kontynuując swoją zwycięską passę. Po raz piętnasty z rzędu, czytelnicy wiodącego, niemieckiego magazynu motoryzacyjnego „Promobil” ponownie oddali swoje głosy na cieszący się popularnością model marki FIAT Professional.

Coroczny wybór czytelników niemieckiego magazynu już od ponad ćwierć wieku stanowi ważny punkt odniesienia i istotny wyznacznik trendów w dziedzinie samochodów rekreacyjnych, potwierdzając tym samym znaczenie tego wyróżnienia.

Prestiżowa nagroda jest potwierdzeniem zaufania, jakim klienci obdarzają FIATa Professional Ducato będącego idealną bazą dla ich samochodu rekreacyjnego: liczne warianty modelu FIAT Professional Ducato służące jako baza pod zabudowę kamperową zaprojektowano i opracowano wspólnie z największymi europejskimi producentami kamperów.

Sektor pojazdów rekreacyjnych to długotrwały i strategiczny biznes zarówno dla marki FIAT Professional, jak i jej flagowego modelu Ducato. Podstawą sukcesu tego modelu jest strategia projektowania samochodu jako platformy dla dodatków już na etapie prac nad modelem. Ducato od zawsze oferowało modułowość, właściwości jezdne jak w samochodzie osobowym i wszechstronność, cechy, którym mówiąc w skrócie, obok ciągłych innowacji, zawdzięcza swoje osiągnięcia.

Dzisiaj społeczność właścicieli kamperów na bazie Ducato wzrosła do ponad 700 000 członków, którzy podróżują po całej Europie. Aby użytkownicy FIAT Professional Ducato mogli spokojnie cieszyć się wakacjami, marka od lat oferuje bezpłatną usługę pomocy telefonicznej, dostępną w 51 krajach i 15 językach, która przeznaczona jest wyłącznie dla właścicieli samochodów kempingowych, zapewniając pomoc w przypadku awarii, ale także udzielając wszelkich potrzebnych informacji.

FIAT Professional Ducato od zawsze odnosi wielkie sukcesy, ponieważ potrafi przekształcić się ze sprawnego, wszechstronnego i funkcjonalnego partnera dla wszystkich profesjonalistów w luksusowy pojazd, potencjalnie najbardziej premium z całej gamy FIAT Professional, spełniając rolę samochodu kempingowego. Jest racjonalny i profesjonalny, gdy czas jest na pracę, ale i elastyczny i eklektyczny, gdy czas jest na rekreację.

Od momentu prezentacji pierwszego modelu w 1981 roku, Ducato było stale ulepszane. Wszechstronny transporter stał się wyznacznikiem trendów, który obecnie jest sprzedawany w ponad 80 krajach na całym świecie. Wszystko to sprawia, że FIAT Professional Ducato jest prawdziwie globalnym modelem i wzorcem w swoim segmencie. FIAT Professional Ducato jest produkowany od ponad 40 lat w zakładzie Stellantis w Atessie (Chieti, Włochy).

 

Źródło: www.media.stellantis.com

Zamknij

FIAT Professional Ducato wybrany po raz 15. z rzędu „Najlepszą bazą pod kampery 2023”

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl