Alfa Romeo zajęła 1. miejsce wśród marek premium w badaniu J.D. Power IQS

26 czerwca 2023

W najnowszym badaniu J.D Power 2023 Initial Quality Study (IQS) dotyczącym zadowolenia z zakupu nowych aut, marka Alfa Romeo uzyskała wspaniały wynik, osiągając rezultat IQS znacznie lepszy niż w 2022 roku i odróżniając się w ten sposób wyraźnie na tle ogólnego trendu spadkowego.

Firma badawcza J.D. Power przeprowadziła ankietę wśród nabywców nowych aut na temat pierwszych trzech miesięcy eksploatacji samochodu. Wynik badania jest wyrażany przez liczbę problemów występujących na 100 pojazdów (PP100). Poniżej osiągnięcia włoskiej marki:

W badaniu  U.S. Initial Quality Study (IQS) 2023 przeprowadzonym przez J.D. Power, Alfa Romeo staje na najwyższym stopniu podium wśród marek premium i zajmuje 3. miejsce w całej branży.  Alfa Romeo awansowała o 24 miejsca – to największy skok w tegorocznej edycji IQS - zajmując pierwsze miejsce wśród marek premium i trzecie w całej branży. Co więcej, Alfa Romeo Stelvio zdobyła również najwyższe wyróżnienie w segmencie kompaktowych SUV-ów premium.

Jean Philippe Imparato, dyrektor generalny marki Alfa Romeo: „Ten wynik jest źródłem wielkiej dumy dla Alfy Romeo, naturalną konsekwencją niezwykłej pracy wykonanej przez cały zespół. Ta szczególna troska o jakość rozpoczyna się w naszych fabrykach we Włoszech i pozostaje przy naszych klientach. To osiągnięcia pokazują, że jesteśmy na właściwej drodze".


Informacje o J.D. Power
J.D. Power jest światowym liderem w dziedzinie badań konsumenckich, usług doradczych oraz danych i analityki. Jako pionier w wykorzystaniu big data, sztucznej inteligencji (AI) i możliwości modelowania algorytmicznego w celu zrozumienia zachowań konsumentów, J.D. Power od ponad 50 lat dostarcza wnikliwych informacji branżowych na temat interakcji klientów z markami i produktami. Wiodące firmy na świecie w głównych branżach polegają na J.D. Power przy opracowywaniu swoich strategii obsługi klienta.
J.D. Power posiada biura w Ameryce Północnej, Europie oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie biznesowej firmy, wejdź na stronę www.JDPower.com/business.
Narzędzie J.D. Power pod kątem zakupu samochodów jest dostępne pod linkiem  www.JDPower.com


Niniejsza informacja jest aktualna w dniu publikacji.

Źródło: www.media.stellantis.com

Zamknij

Alfa Romeo zajęła 1. miejsce wśród marek premium w badaniu J.D. Power IQS

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe - niepoprawny adres email

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Formularz kontaktowy

GG - contact worker

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. W ciągu 24 godzin ja, bądź inny pracownik Gazda Group skontaktuje się z Państwem.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

xobo.pl