Alfa Romeo Tonale

02 grudnia 2021, Alfa Romeo

Koncepcyjny Tonale antycypuje elektryfikację, dokonując tego w idealnym stylu Alfy Romeo. Oferuje najlepszą dynamikę jazdy. Zaprojektowany został specjalnie w celu dostarczenia nowych i intensywnych emocji.

Ekskluzywny selektor jazdy D.N.A Alfa Romeo wkracza w zupełnie nowy wymiar dzięki koncepcji Tonale. W rzeczywistości, różne tryby jazdy zostały specjalnie tak przygotowane, aby można je było integrować z funkcjami hybrydowego układu przeniesienia napędu.

Zapewnia najwyższą wydajność. Przycisk EMOZIONE oferuje kalibrację pedału gazu, bardziej efektywniejsze hamowanie i bardziej precyzyjną reakcję kierownicy.

W trybie tym przełączanie między silnikiem elektrycznym i spalinowym jest całkowicie automatyczne. To idealne ustawienie do codziennego użytku, w którym zużycie nie obniża wydajności.

Dzięki ustawieniu Advanced E-fficiency, zaprojektowanemu dla maksymalnej wydajności zużycia, Tonale użyje tylko napędu elektrycznego.

NOWOCZESNY STYL ALFA ROMEO

Intrygujące i komfortowe wnętrze samochodu, wykonane z eleganckich materiałów najwyższej jakości. W samochodzie koncepcyjnym Tonale każdy szczegół został dokładnie przestudiowany, by osiągnąć jeden cel: ulepszoną funkcjonalność dla kierowcy i pasażerów. Jeszcze bardziej wyjątkowe i bardziej emocjonujące wrażenia z jazdy.

Mistrzowski popis włoskiego stylu, piękna i technologii. Elementy stworzone, by oferować ekscytującą przyjemność z jazdy. Model trafi na rynek prawdopodobnie w II kwartale 2022 roku.

 

 

Źródło: moto.pl, alfaromeo.pl

Zamknij